Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
A 2019.évi Kisbér Napok Részletes programtervezete
A Wass Albert Művelődési Központ tegnap tette közzé a 2019. évi Kisbéri Napok programtervezetét Facebook oldalán:

Eszerint:

A XX. KISBÉRI NAPOK programtervezete

július 26. - péntek

10:00 Bánki Donát SZKI tanműhelyének névadó ünnepsége

14:00 Főzőverseny

16:00 Kézilabda pálya átadó ünnepség ( ún. GAMMA előtti tér)

Kisbér Öregfiúk- Kisbér 2. kézilabda mérkőzés

17:00 Senior örömtánc bemutató

18:00 Bohemian Acoustic zenekar műsora

19:00 Megnyitó ünnepség/ főzőverseny eredményhirdetés

20:00 Vadkerti Imre koncertje

21:00 PÁNIK együttes

22:00 Dj. Bóli

július 27. - szombat

7:30 Horgászverseny ( Kisbéri tó)

8:00 Donner labdarúgó kupa gyerekeknek (Spartacus pálya)

9:00 Sakkverseny ( Petőfi S. Ált. Iskola)

8:00 Teniszverseny - Kincsem kupa ffi páros verseny (Patak utca)

9:00 Madárkiállítás ( Bánki Donát Szki)

10:00 Lego gyűjtemény kiállítás ( WAMK)

10:00 Családi torna, testmozgás kicsiknek-nagyoknak (Lovarda-tér)

14:00 E-kart gokart verseny (Lovarda parkoló)

16:00 Dirty Slippers együttes műsora

17:00 Hellopisti koncert

18:00 CLUB 54

19:00 Opitz Barbi

19:30 Street Generations bemutatója

20:00 New Level Empire élő koncert

22:00 Syncron Band

július 28. - vasárnap

8:00 Zsivótzky Gyula emléktúra

9:30 Római katolikus szentmise

10:00 Lego gyűjtemény kiállítás (WAMK)

10:00 Madárkiállítás ( Bánki Donát Szki)

14:00 Bakonyalja labdarúgó vándor kupa ( Spartacus pálya)

15:00 Skótdudás műsora

16:00 Hórihorgas Hujákolók gyerekműsora

17:00 Szega Zoli mulatós slágerei

18:00 Jackson Criminal együttes

19:00 Rácz Gergő

20:00 Mégegykör zenekar

21:00 Nagy Feró és a Beatrice élő koncert

23:00 Tüzijáték ( tópart)

 

 

2019-07-09