Mindenkit maga mögé utasított az ifjú móri legény - Képgalériával
Egy hónappal ezelőtt olvashattak utoljára a tehetséges móri kisfiú, Kovács Brayen Dominik sikereiről. A múlt hétvégén újra remekelt.

A GOLDfren MotoComplet JuniorSenior Motocross Országos Bajnokság 3. fordulóját Nyársapáton rendezték vasárnap.

Ezúttal is Kovács Gábor,  Brayen édesapja tájékoztatta portálunkat. Elmondta, hogy az időmérő és a szabadedzés is jól sikerült.

A versenyen rajt-cél győzelmet aratott a 6 éves móri legény. Megtudtuk még, hogy az időjárás nem volt kegyes hozzájuk. A verseny előtti napon egész éjszaka esett, vasárnap pedig  a futam ideje alatt leszakadt az ég.

Ennek ellenére Brayen szép, ügyes, pontos motorozással 1. helyre behozta a motort.

Ahogy korábban írtuk, április 13-án Kaposváron  versenyzett volna, de azt az időjárás miatt törölték, mert hasonló körülmények voltak, mint ezen a futamon.

Következő versenyük e hónap 19-én Ácson lesz.

Fotó: Vistyik Zsolt