Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Két tucat móri érem karácsonyra
"A Móri Úszó Egyesület a hétvégén a JAKED-HÓD Cikluszáró Nemzetközi Úszóverseny a Hód Kupaért elnevezésű versenyen állt rajtköre, mely a 2018 év utolsó megmérettetése volt. A két napos versenyen 3 ország közel 600 versenyzője versenyzett.

A móriak 15 versenyzővel nagyon szépen helyt álltak, eredményeink:


Géringer Lara 2006 2 arany, 2 ezüst, 2 bronz

I. hely 400 gyors, 100 hát, II. hely 200 vegyes , 200 hát, III. hely 400 vegyes, 100 pillangó

Baumann Marcell 2006: 1 arany, 1 ezüst, 3 bronz

I hely 100mell, II. hely 400 vegyes III. 400 gyors, 200 gyors, 200 vegyes

Dányádi Marcell 2008: 1 bronz 400 gyors

Remport Csanád 2007: 1 arany 200 pillangó

Juhász Ada Boglárka 2007: 1 bronz 100 mell

Juhász Márk 2004: 2 bronz 100 mell, 200 mell

Sallay Kristóf László 2010: 4 arany: 50 pillangó, 50 gyors, 100gyors, 100 pillangó, 1 ezüst 50 mell

2010-es korosztály legeredményesebb versenyzője

Gelencsér Kolos 2011: 1 arany 50 pillangó, 2 ezüst 100 gyors 50 mell, 1 bronz 100mell

A csapat további tagjai Köllő Dominik, Juhász Milán, Wágner Csenge, Szabó Kiss Zétény, Varga Benedek, Varga Virág szép egyéni csúcsokkal, aranyjelvényekkel hozzájárultak a csapatverseny pontjaihoz.
 

ÉREMTÁBLÁZAT: 9 ARANY, 6 EZÜST, 9 BRONZ

A pontversenyben a 36 egyesületből az 10. helyen végzett egyesületünk!

Felkészítők: Molnár Mihály, Kolmer Zsolt, Gróf Tibor, Homoki Katalin."




Forrás:MUSZE Mór

 

2018-12-19