Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Az Európa Bajnokság éremtáblázatának élén az oroszlányi Hébé Művészeti Iskola áll - Képgaléria
A Hébé Művészeti Iskola, a kvalifikációja alapján 18 produkcióval nevezhetett be a XIII. IAM Mazsorettsport Európa Bajnokságra, amit idén Siófokon rendeztek meg.


Eredmények:


1. Európa Bajnok pompon junior szóló: Greinwald Lotti


2. Európa Bajnok: pompon junior trió Burai Hanna - Németh Viktória - Ujvári Nóra


3. Európa Bajnok pompon junior miniformáció: Burai Hanna- Czettisch Petra- Németh Viktória- Póra Izabell- Letonai Edina- Péter Fanni- Ujvári Nóra


4. Európa Bajnok mix junior miniformáció: Burai Hanna- Czettisch Petra- Hati Kitti- Németh Viktória- Letonai Edina- Péter Fanni- Ujvári Nóra


5. Európa Bajnok junior flag miniformáció: Babirák Dorina- Baráth Dominika- Rácz Anna- Kiss Daniella- Csóra Fanni- Regecz Zoé- Nyári Anna


6. Európa Bajnok mix junior csapat: Markó Dóra- Dorogi Sára- Hadnagy Annamari- Lévai Csenge- Mózes Lotti- Pinke Zsófia- Helgert Dóra- Póra Izabell- Nekernusz Paris- Burai Hanna- Czettisch Petra- Hati Kitti- Németh Viktória- Letonai Edina- Péter Fanni- Ujvári Nóra


7. Európa Bajnok pompon senior szóló: Kovács Boglárka


8. Európa Bajnok flag senior miniformáció: Búzer Luca- Burai Zsanna- Mózes Lotti- Kovács Boglárka- Nagy Anna- Pintér Evelin- Helgert Dóra


9. Európa Bajnok flag senior csapat: Búzer Luca- Burai Zsanna- Mózes Lotti- Nagy Anna- Pintér Evelin- Helgert Dóra- Markó Dóra- Dorogi Sára- Burai Hanna- Czettisch Petra- Hati Kitti- Németh Viktória- Letonai Edina- Péter Fanni- Ujvári Nóra


10. Európa Bajnok Baton junior trió: Markó Dóra- Burai Hanna- Németh Viktória


11. Európa Bajnok: Helgert Dóra baton senior solo


12. EB ezüstérmes pompon cadet trió: Lévai Csenge- Hadnagy Annamari- Nekernusz Paris


13. EB ezüstérmes pompon cadet miniformáció: Becher Melissza- Bojtor Zsuzsanna- Fodor Zsófia- Korcsmáros Dorina- Lévai Csenge- Hadnagy Annamari- Nekernusz Paris


14. EB ezüstérmes mix cadet csapat: Kovács Fanni- Balázs Nelli- Gombos-Maller Lili- Rigó Virág- Mayer Maja- Rácz Anna- Baráth Dominika- Lauda Fanni- Farkas Tamara- Fodor Zsófi- Becher Melissza- Nekernusz Paris- Hadnagy Annamari- Korcsmáros Dorina- Lévai Csenge- Kishonti Boglárka- Bojtor Zsuzsanna- Babirák Dorina- Tivadari Martina


15. EB ezüstérmes baton junior szóló: Burai Hanna


16. EB bronzérmes: pompon junior szóló: Péter Fanni


15. IV. helyezés pompon senior szóló: Helgert Dóra


16. V. helyezés pompon cadet szóló: Lévai Csenge


17. V. helyezés hagyományos baton junior szóló: Markó Dóra


18. VIII. helyezés Markó Dóra baton junior szóló


Összesítés: 11 Bajnok produkció, 4 ezüst, 1 bronz, 1 negyedik hely, 1 ötödik , 1 nyolcadik hely.


Az Európa Bajnokság éremtáblázatának élén az oroszlányi  Hébé Művészeti Iskola áll!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fotók: Hébé Művészeti Iskola

 

 

2016.09.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
deepnude toiletmix