Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Igazán aranyos hétvégéjük volt Mór ifjú úszóinak...
Bő egy hónappal ezelőtt hallottunk utoljára a korábban sikert sikerre halmozó móri úszópalántákról.  Az elmúlt hétvégén elért eredményeik után kijelenthető, hogy ott folytatták, ahol korábban abbahagyták...

 

  

 

(fotók:MUSZE) 

 

A versenyekről és az elért eredményekről Molnár Mihály Mátyás vezető edző (egyben a MUSZE elnöke)  tájékoztatta lapunkat:

 

" A Móri Úszó Egyesület versenyzői 2 helyen is rajthoz álltak vasárnap.  A csapat egyik része az Úszóiskolai Körverseny I. fordulóján Pápán ugrott vízbe, míg a csapat másik fele a Budapesten megrendezésre kerülő Utánpótlás Verseny III. fordulóján mérették meg magukat.


Pápán éremesővel kezdték meg az öt hétig tartó versenysorozatot a móri úszók, összesen 21 éremmel tértek haza:


Sallay Kristóf László 2010

25m gyors I. hely

25m hát I. hely

 

Varga Benedek 2006

50 m gyors I. hely

50 m mell II hely

 

Remport Kitti 2003

50 m gyors I. hely

 m hát III. hely

 

Leitner Dóra 2003

50 m gyors I. hely

50 m hát I. hely

50 mell I. hely

 

Wágner Csenge 2004

50 m gyors II. hely

50 m mell II. hely

 

Remport Dorka 2005

50 m gyors I. hely

50 m hát II hely

50 mell I. hely

 

Kertai Réka 2001

100m gyors II. hely

100m mell I. hely

 

Vas János Andor 2003

50 m hát I. hely

50 m mell I. hely

 

Vereckei Ákos 2006

50 m hát III. hely

 

Turi Dániel 2007

50 mell I. hely

 

Kertai, Regőci, Remport, Varga

4 x 50 m mix gyorsváltó II. hely


Éremtáblázat: 13 arany, 6 ezüst, 2 bronz


A budapesti utánpótlás versenyen Remport Csanád 50 m mellúszásban és 100 m gyorsúszásban (ahol az első 10-ben nem szerepelt más vidéki versenyző!) is aranyérmet szerzett, ezzel az időeredményével a magyar úszóranglista élére ugrott a 8 évesek mezőnyében.

A Móri 4x50 m gyorsváltó az előkelő II. helyen végzett a Jövő SC után, a Kőbánya Sport Club előtt! A váltó tagjai: Bartha Barnabás, Remport Csanád, Győrfi Márk, Pakodi Gergő. "     (2015.11.17.)

  


 
deepnude toiletmix