Gyarapodnak a tatabányai aranyérmek
Félévkor még tizenkettő volt a Tatabányai Vízmű SE Szenior Úszószakosztályának versenyzői által begyűjtött aranyérmek száma, azóta pedig újabb sikereket értek el.

Legutóbb Gyulán, az Országos Bajnokságon álltak rajtkőre, s korcsoportjában 200 méteres mellúszásban nem talált legyőzőre Emhő Klára és Tátrai Zsuzsanna, míg Papp Károly 50 méter mellen.

Kiss Anna a 200 vegyes után a dobogó második fokára állhatott, Emhő Klára 50 m mellen, Papp Károly pedig 50 m háton szerzett ezüstérmet.

A bronzgyűjteményt is gyarapították, Béres Zsuzsanna és Emhő Klára eggyel-eggyel, Kiss Anna, Tátrai Zsuzsanna, Tóth Zoltán fejenként kettővel.

A hétvégén is az úszásé, no meg a múltidézésé volt a főszerep, ezúttal hazai pályán, a tatabányai uszodában.

A hagyományos Úszó Találkozóra félszázan érkeztek úgy, hogy meg is mérették magukat, s számos érdeklődő szurkolt a sportolóknak, bár valójában nem a jobbnál-jobb helyezések elérése volt a cél, inkább az úszás és beszélgetés.

A korosztályos eredményhirdetésen 30 és 75 esztendős is dobogóra állt, majd következhetett az emlékek felidézése, hiszen sokan csak évente ilyenkor találkoznak, s eleveníthetik fel közösen a régi versenyeredményeket, barátokat, sporttársakat.

Így a találkozó végére ? Papp Károly szervező megfogalmazása szerint ? több lett a beszélgetés, mint az úszás? (2014.09.04. - Salamon Gyöngyi tudósított)